دفتر اصلی، ساختمان اداری و کارخانه لگسی در استان تهران به آدرس: شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان ۱۷، کوچه پولاد، پلاک ۳۲، واقع شده است. لگسی زیر ساخت های خود را از سال ۱۳۹۵ بنا نهاده است و رسما از سال ۱۳۹۶ فعالیت تجاری خود را آغاز نموده است

لیست نمایندگی های شرکت لگسی را درقسمت نمایندگی های سایت به آدرس زیر میتوانید مشاهده فرمایید.

بله ، گروه صنعتی لگسی از ابتدای فعالیت خود با تمام توان ، علاوه بر فعالیت بر کشور عزیزمان ، فعالیت خود را برای صادرات آغاز نموده است و با کشور های همسایه مراودات تجاری خوبی را آغاز نموده است .
صادرات محصولات گروه صنعتی لگسی براساس حجم فروش ، به ترتیب به کشورهای عراق ، ارمنستان ، روسیه ، آذربایجان ، استرالیا میباشد .

میز و صندلی ها از جنس پلیمر ABS میباشد

پلیمر ABS مواد تولیدی پالایشگاه های نفتی میباشد ، ساده‌ترین تعریف پلیمر بیان دارنده‌ ماده‌ شیمیایی کارآمدی است که از واحد‎هایی تکرارشونده تشکیل می‌شود. پلیمر می‌تواند به صورت شبکه‌ای ۳ بعدی (که در آن واحد‎های تکرارشونده از راست و چپ، جلو و عقب و بالا و پایین به یکدیگر متصل‌اند) باشد.
بسیاری از پلیمرها متشکل از هیدروکربن‌ها (مرکب از کربن و هیدروژن) می‌باشند. این نوع از پلیمرها به طور خاص از اتم‌های کربن پیوسته به صورت یک زنجیره‌ی بلند که ستون محوری پلیمر نامیده می‌شود، تشکیل می‌گردند. با توجه به طبیعت کربن، یک یا تعداد بیشتری اتم می‌توانند به هر اتم کربن در ستون محوری متصل شوند. در برخی پلیمرها تنها اتم‌های کربن و هیدروژن وجود دارند. پلی‌اتیلن، پلی‌پرو‌پیلن، پلی‌بوتیلن، پلی‌استر و پلی‌متل‌پنتن در این زمره محسوب می‌شوند.

لی‌وینیل‌کلراید (PVC) پلیمری است که در آن اتم‌های کلر (به جای هیدروژن) به هر اتم کربن در ستون محوری متصل می‌شوند. این وضعیت در تفلون با اتم‌های فلور تشکیل می‌شود.

عمده‌ی پلیمرهای تولیدی از نوع ترموپلاستیک می‌باشند، بدین معنا که می‌توان پلیمر را پس از شکل‌گیری بارها و بارها ذوب و مجدداً تغییر شکل داد.

این خاصیت فرآوری و بازیابی پلیمر را تسهیل می‌کند. گروه دیگر از پلیمرها، ترموست‌ها، از قابلیت ذوب مجدد برخوردار نمی‌باشند. پس از شکل‌گیری این گروه از پلیمرها، گرمایش مجدد پلیمر نهایتاً تنها به تنزل کیفی آن منجر می‌شود. هر پلیمر دارای خصوصیاتی متمایز است، اما در برخورداری از برخی خصوصیات پلیمرها مشابه یکدیگر می‌باشند:

پلیمرها می‌توانند نسبت به مواد شیمیایی بسیار مقاوم باشند. کافی است کلیه شوینده‌های خانه خود که در پکیج‌های پلاستیکی نگهداری می‌شوند را در نظر آورید. با خواندن برچسب هشداردهنده‌ی روی این پکیج‌ها به اهمیت نیاز به مقاوم بودن پکیج‌های پلاستیکی پی خواهیم برد. در عین حال که حلّال‌ها موجب حل شدن برخی پلاستیک‌ها می‌شوند، دیگر پلاستیک‌ها پکیج‌هایی امن و غیرقابل تجزیه در مقابل حلّال‌های قدرتمند تشکیل می‌دهند.

پلیمرها می‌توانند عایق الکتریکی و حرارتی باشند. گشتی در خانه شما می‌تواند درک این مفهوم را تقویت کند، چراکه مشاهده خواهید نمود که کلیه‌ی لوازم خانگی، اتصالات، پریزهای برق و سیم‌کشی‌ها از جنس مواد پلیمری و یا توسط آنها عایق‌بندی شده‌اند. مقاومت حرارتی نیز با مشاهده دسته‌های پلیمری کتری و ظروف طبخ غذا به خوبی قابل تشخیص است.

به طور کلی، پلیمرها سبک و از استحکامی قابل توجه برخوردارند. طیف محصولات ساخته شده از پلیمرها را که از اسباب‌بازی تا چارچوب ایستگاه‌های فضایی، ویا از فیبرهای نایلونی ظریف برخی جوراب‌ها تا الیاف کولار استفاده شده در جلیقه‌های ضدگلوله را شامل می‌شوند، در نظر آورید.

برخی پلیمرها روی آب شناور و برخی دیگر در آن فرو می‌روند. اما در مقایسه با چگالی سنگ، بتون، استیل، مس و یا آلومینیوم، کلیه پلاستیک‌ها سبک‌وزن محسوب می‌شوند.

پلیمرها می‌توانند به طرق مختلف فرآوری شوند. اکسترودرها می‌توانند فیبرهای نازک، لوله‌های سنگین، فیلم و یا بطری‌های غذایی را تولید کنند. دستگاه‌های تزریق می‌توانند اجزای درهم‌تنیده و یا پنل‌های بزرگ بدنه خودروها را تولید نمایند. پلاستیک‌ها می‌توانند به دوک‌های پلاستیکی و یا پس از ترکیب با حلّال‌ها به چسب‌ و رنگ تبدیل شوند. اِلَستومر و برخی دیگر از پلاستیک‌ها بسیار انعطاف‌پذیر بوده و از ظرفیت کششی بالایی برخوردارند.

برخی پلاستیک‌ها، مانند بطری‌های نوشیدنی، در حین فرآوری و به منظور حفظ شکل آنها تحت کشش قرار می‌گیرند. برخی دیگر از پلاستیک‌ها مانند پلی‌استر، پلی‌اورتان و پلی‌اتیلن می‌توانند به فرم اسفنجی تبدیل شوند.

پلیمرها موادی با طیفی نامحدود از مشخصه‌ و رنگ می‌باشند. آن‌ها از خصوصیات لاینفک بسیاری برخوردارند که می‌توان این خصوصیات را با طیف وسیعی از افزودنی‌ها و در جهت افزایش کارآیی و تنوع‌شان، بهبود بخشید. از نظر ظاهری، پلیمرها می‌توانند درست مشابه فیبرهای پنبه، ابریشم و پشم، چینی، مرمر، آلومینیوم و روی ظاهر شوند.

پلیمرها معمولاً، اما نه همیشه، از نفت خام به دست می‌آیند. بسیاری از پلیمرها از واحد‌های مکرر مشتق شده از گاز طبیعی، زغال سنگ و نفت خام حاصل می‌شوند.

اما گاهی می‌توان این واحدها را از مواد قابل بازیابی مانند اسید پلی‌لاکتیک ذرت و یا سلولزیک‌های پنبه‌دانه به دست آورد. برخی پلاستیک‌ها همواره از مواد قابل بازیابی مانند استات سلولز، که در ساخت دسته پیچ‌گوشتی‌ و یا روبان‌های هدیه استفاده می‌گردد، ساخته می‌شوند.

پلیمرها می‌توانند در ساخت اقلامی که مشابه ساخته شده‌ای با مواد دیگر از آنها وجود ندارد مورد استفاده قرار گیرند. آن‌ها می‌توانند به شکل فیلم‌های شفاف و مقاوم در برابر آب تولید گردند.

از PVC در ساخت تیوب‌های پزشکی و کیسه‌های خون، که باعث افزایش مدت نگهداری خون و فرآورده‌های خونی می‌شوند، استفاده می‌شود. PVC با ایمنی کامل اکسیژن قابل اشتعال را در تیوب‌های قابل انعطاف مقاوم در برابر آتش به حرکت در می‌آورد.

همچنین، مواد ترومبوژنیک مانند هپارین، در کاتترهای انعطاف‌پذیر PVC (تیوب‌های نازک با کاربرد‌های متنوع پزشکی) در عمل‌های قلب باز، دیالیز، و نمونه‌گیری خون، مورد استفاده قرار می‌گیرند. بسیاری از تجهیزات پزشکی برای اجرای بهترین عملکرد وابسته به پلیمرها می‌باشند.

ABS مخفف کلمه انگلیسی Acrylonitrile botadiene styrene میباشد.
ABS یک پلیمر نفتی است که در صنایع متفاوت کاربرد زیادی دارد.این ماده پلیمری دارای درجه ذوب ۲۰۰ درجه سنتی گراد و درجه سوختن ۲۲۰ درجه سانتی گراد می باشد.
آکریلونیتریل بوتادین استایرن (به انگلیسی: Acrylonitrile butadiene styreneو به اختصار: ABS) (با فرمول شمیایی (C8H8)x· (C4H6)y·(C3H3N)z)) که به اختصار ای‌بی‌اس ABS خوانده می‌شود، نوعی پلیمر گرمانرم است که از از پلیمریزاسیون استایرنو اکریلونیتریل در حضور پلی بوتادین به دست می‌آید و دارای ساختاری آمورفمی‌باشد. ای‌بی‌اس به دلیل قیمت مناسب و همچنین خواص متعادل مکانیکی، حرارتی و شیمیایی در زمره پر مصرف‌ترین مواد اولیه پلاستیکی محسوب می‌شود. ای‌بی‌اس دارای استحکام ابعادی و مقاومت حرارتی خوب و نیز مقاومت به ضربه بالا میباشد. این پلیمر بسیار مقاوم به خراشیدگی است. این ماده عمدتاً در لوله‌های حمل مواد نفتی، لوله‌ها، وسایل خانه، اثاثیه، مبلمان، ترکیبات وسایل خودرو، تلفن و تجهیزات الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • صنعت مبلمان (میز و صندلی)
 • صنایع لوازم خانگی مانند قاب تلویزیون ، قطعات داخلی یخچال ،بدنه ی جاروبرقی
 • الکترونیک مثل بدنه گوشی های تلفن های ثابت و همراه
 • صنایع اتومبیل سازی شامل داشبورد، سپر خودرو
 • لوازم پزشکی هم مانند اسپایک ست سرم ،ترانسفرست ،ریل و قرقره ست سرم
 • قطع درختان : محصولات پلیمری نسبت به دیگران اجناس مزایا و نکات مثبت فراوانی دارد مثلا در مقایسه با میز و صندلی چوبی باید گفت که برای تولید میز و صندلی پلیمری هیچ درختی قطع نمیگردد و به طبیعت ضرری از این حیث نمیرسد .
 • رطوبت پذیری : میز و صندلی چوبی یا فلزی به هیچ عنوان قابل شستشو نیست اما میز و صندلی پلیمری کاملا قابل شستشو میباشد و آب درون صندلی یا میز نفوذ نمیکند . این محصولات را میتوان در محیط های رطوبتی و شرجی همچون شمال و جنوب ایران نگهداری کرد و یا حتی درون آب قرار داد .
 • زنگ زدگی : محصولات پلیمری ABS به هیچ عنوان زنگ نمیزند و از این بابت نیز مزیت بالایی نسبت به میز و صندلی های فلزی دارد .
 • پوسیدگی : میز و صندلی های چوبی در محیط رطوبتی بعد از مدتی دچار پوسیدگی میشود و زیر پایه های صندلی محلی برای رشد حشرات میشود . که با در نظر گرفتن رطوبت ناپذیری میز و صندلی پلیمری این مسیله به طور کامل منتفی میباشد .
 • ضربه پذیری و مقاومت : از حیث ضربه پذیری باید گفت که محصولات پلیمری چند پله بالاتر از سایر رقیبان خود قرار میگیرد ، محصولات پلیمری در برابر ضربات و افتادن بر روی زمین تحمل بالایی دارد و همچنین تا حد زیادی در برابر افتادن و پرتاب نیز مقاومت میکند .فیلم هایی از مقاوت محصولات در برابر شرایط متفاومت و متداولی که برای میز و صندلی ها ممکن است پیش آید در بانک اطلاعاتی شرکت لگسی موجود است که در صورت نیاز برای مشتری محترم فرستاده خواهد شد .
 • نصب قطعات : تمامی قطعات میز و صندلی های پلیمری به صورت جداگانه در داخل کارتن و بسته بندی به دست مشتری میرسد و در حضور مشتری با پیچ و مهره نصب میشود .این روش مزایای بسیار بالایی دارد که از آنها میتوان به حفاظت از کالا تا زمان رسیدن به دست مشتری و پلمب بودن محصول اشاره کرد و همچنین یکی از مزایای مهم آن حمل راحت و کم هزینه تر محصولات برای خرید هایبا حجم بالای تالار و هتل و رستوران میباشد . به عنوان مثال ۵۰۰ عدد صندلی و ۴۰ عدد میز در حالتی که نصب شده باشد به طور معمول به دلیل اینکه آسیبی به آن وارد نشود ۳ الی ۴ کانتینر برای حمل آن لازم است اما در حالتی که در داخل کارتن باشد و نصب نشده باشد در یک کانتینر به راحتی جای خواهد گرفت و هزینه حمل مشتری به یک چهارم تقلیل خواهد یافت. در این حالت تنها هزینه ای که مشتری میپردازد هزینه حمل یک کانتینر وهزینه ناچیز نصب در محل مشتری توسط گروه متخصص مونتاژ شرکت لگسی میباشد .

خرید پلیمر از پالایشگاه + تست و آزمایشات اولیه جهت مرغوبیت مواد + تزریق پلیمر در دستگاه تزریق + کنترل کیفی تزریق + توقف ۱۲ تا ۱۵ دقیقه ای در دستگاه تزریق + حوضچه اب جهت خنک سازی فوری محصول + سمباده زنی + کنترل کیفی + زیر کار و بتونه کاری + آستر یا زیر کاری رنگ + رنگ کاری + پتینه کاری با رنگ پیش فرض یا براساس سفارش مشتری + پاشش کیلر + خشک کردن محصول در داخل محفظه خشک کن + جمع آوری محصول از روی نوار نقاله + کنترل کیفی نهایی + نایلون پیچ کردن محصول + بسته بندی در داخل کارتن مخصوص + انتقال به انبار و دپوی محصول تا زمان ارسال + نصب محصول در محل مشتری توسط تیم مونتاژ + کنترل نصب و رضایت سنجی مشتری + فعال کردن گارانتی دوساله رایگان (به جز حمل) + خدمات پس از فروش پنج ساله

رنگ ها به طور تخصصی در مجموعه لگسی به دو دسته تقسیم میشوند :
۱. رنگ های نرمال شامل : صدفی ، طلایی ، گردویی و سفید
۲. رنگ های آبکاری شامل:آبکاری طلایی ، دودی ، نقره ای و رزگلد(مسی یا کوپر)

بعد از طی کردن چند مرحله میتوان رنگ محصول را تغییر داد اما برای مشتری معمولا مقرون به صرفه نیست .

حمل کالا برای مشتریان عمده از درب کارخانه به عهده مشتری محترم میباشد و هزینه نصب برحسب تعداد صندلی و تعداد میز متفاوت است و هزینه ثابتی برحسب تعداد آن میباشد که در زمان قرارداد به اطلاع مشتری محترم میرسد .
در مورد مشتری خانگی نیز به همان صورت بالا میباشد و با نمایندگی قابل هماهنگی میباشد .

کلیه محصولات گروه صنعتی لگسی شامل ۲ سال گارانتی رایگان بی قید و شرط (به جز پارگی پارچه) میباشد و شامل ۵ سال خدمات پس از فروش میباشد .

همیشه در انبار محصولات شرکت از اغلب تنوع محصولات، دپو موجود است .در مواردی که محصولات انتخابی و مورد نیاز مشتری در انبار موجود نباشد ، بلافاصله بعد از طی پروسه اداری و مالی ، سفارش محصول ثبت میگردد و طی کمترین مدت زمان ممکن به دست مشتری میرسد .
این زمان برای مشتری خانگی و مشتری عمده متفاوت است; برای مشتری خانگی اگر سفارش موجودی انبار نباشد ، بعد از سه الی هفت روز و برای مشتری عمده همچون تالار ، رستوران و هتل از ۱۵ روز تا یک ماه برای رنگ های نرمال و از ۱۵ تا ۶۰ روز کاری در زمان های عادی یا ازدحام کاری متفاوت است .

مشتری محترم خانگی برای نصب محصولات خود میتواند با نمایندگی که از آن خرید انجام داده هماهنگ کند تا گروه نصب مورد اطمینان مجموعه لگسی برای ایشان فرستاده شود .

برای نصب کالای خود بعد از خرید یا قبل از آن با دفتر فروش شرکت در تماس باشید . بلافاصله بعد از تخلیه بار تیم مونتاژ اعزام میگردد و بعضا همزمان با تخلیه بارتیم مونتاژ در محل مشتری مستقر میگردد .

اگر مشتری خانگی هستید به نمایندگی که از آن خرید انجام داده اید مراجعه کنید یا با آن تماس بگیرید ، در مواردی که نمایندگی در دسترس نبود میتوانید با واحد خدمات پس از فروش مجموعه لگسی تماس بگیرید تا بلافاصله هماهنگی های لازم انجام گردد .
اگر مشتری عمده هستید ، با واحد خدمات پس از فروش شرکت تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم انجام شود .